نکات مهم در خرید باربیکو و اهمیت آن

نکات مهم در خرید باربیکو و اهمیت آن

خرید باربیکیو یکی از بهترین گزینه ها برای تهیه و درست کردن غذاهای کبابی در محیط های مسکونی دارای بالکن، تراس و حیاط می باشد. به طور کلی، علاقه وصف نشدنی ایرانی ها به غذاهای کبابی به سال های بسیار دور بر می گردد. بر همین اساس، بسیاری از خانواده ها در روزهای تعطیل یا هنگام برگزاری مهمانی، بر روی غذاهای کبابی حساب ویژه ای باز می کنند. در بسیاری مواقع افراد برای تهیه این غذاها از تجهیزاتی مانند منقل استفاده می کنند. در پرتو رشد زندگی شهر نشینی و متعاقب آن رونق گرفتن زندگی آپارتمانی، استفاده از لوازم و تجهیزاتی نظیر منتقل به علت کوچک شدن مساحت ساختمان ها و عدم دسترسی به فضای حیاط، با محدودیت مواجه می شود.

از طرف دیگر، علاقه وافر مردم به کباب گوشت و مرغ، آنها را به سمت خرید تجهیزات مدرن و کاربردی مانند خرید باربیکیو رهنمون می سازد. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که باربیکیو یا کباب پز نه تنها در کشور ما بلکه در اقصی نقاط جهان در مقیاس وسیع و گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، باربیکیوها از سطح بهداشت، ضریب ایمنی و امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

لازم به ذکر است که در دسترس بودن سوخت موردنیاز، راحتی در نصب و راه اندازی، عدم تولید مواد آلاینده، دوده و خاکستر و صرفه جویی در وقت و زمان، از مهمترین عوامل برای انتخاب و خرید باربیکیو و کباب پز به حساب می آید.

خرید باربیکیو ذغالی، گازی یا برقی؟

خرید چه کباب پزی؛ ذغالی، گازی یا برقی؟

به طور کلی، در هنگام خرید باربیکیو انتخاب نوع و مدل مناسب، همواره یکی از دغدغه ها و چالش های خریداران محسوب می شود. ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که کباب پزها در مدل های مختلفی مانند گازی، برقی و ذغالی تولید و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند. از سوی دیگر، سوخت مناسب کباب پز متناسب با شرایط و ویژگی های محیط مسکونی انتخاب می شود. بر این اساس، در محیط های آپارتمانی، امکان استفاده از ذغال به علت تولید دوده و خاکستر زیاد میسر نمی باشد. همچنین، استفاده از کباب پز ذغالی با تولید دود و مواد آلاینده در فضای مسکونی همراه می باشد.

خرید باربیکیو گازی به علت استفاده از سوخت گاز شهری، از گزینه های مناسب و بهینه در این زمینه محسوب می شود. کباب پزهای گازی علاوه بر توزیع حرارت یکنواخت و یکپارچه، کبابی خوشمزه و لذیذ را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. مضاف بر این، استفاده از باربیکیو گازی بسیار ساده و آسان بوده و هیچگونه دود و بوی نامطبوع در فضا تولید نمی کند.

خرید باربیکیو برقی به علت استفاده از انرژی الکتریکی، عدم تولید دوده و خاکستر و سهولت در تمیزی و نظافت، از دیگر انتخاب های مناسب می باشد. همچنین، امکان تنظیم درجه حرارت و عدم نیاز به اختصاص دادن زمان طولانی برای فرآیند پخت کباب، از دیگر مزیت های کباب پزهای برقی و گازی به شمار می آید. این در حالی است که تهیه کباب با استفاده از باربیکیو ذغالی، نیازمند صرف زمان نسبتا طولانی می باشد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت باربیکیو

عوامل تاثیرگذار بر قیمت باربیکیو

بدون تردید، قیمت باربیکیو یکی از مؤلفه های مهم و حائز اهمیت در هنگام انتخاب این محصول می باشد. سطح کیفی ساخت، یکی از مهمترین عوامل در این زمینه تلقی می گردد. غالبا در طراحی و ساخت کباب پزها از متریال مختلفی مانند استیل، آلومینیوم و فولاد استفاده می شود. کیفیت و مرغوبیت متریال به کار رفته در ساختار، از زنگ زدگی، پوسیدگی و خوردگی باربیکیو جلوگیری می کند. ویژگی ها و خصوصیات و اندازه و ابعاد، از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت کباب پز قلمداد می گردد. همچنین، مقاومت و استقامت در برابر خراش، ضربه، حرارت، رطوبت و آب از دیگر نکات قابل توجه در خرید باربیکیو به شمار می رود.

مهمترین پارامترها در خرید باربیکیو

مهمترین پارامترها در خرید باربیکیو

به طور کلی، پارامترها و فاکتورها مختلفی در خرید باربیکیو اهمیت و ضرورت پیدا می کند. بدون اغراق، جنس باربیکیو از جمله المان های کلیدی و حائز اهمیت در هنگام انتخاب این محصول به شمار می آید. کباب پزهای ساخته شده از فولاد ضد زنگ اگرچه از قیمت نسبتا بالایی برخوردار می باشند، اما در برابر شکستگی و ترک خوردگی و رطوبت، از مقاوم و استحکام مطلوبی بهره می برند. در حال حاضر روش های متنوعی برای خرید باربیکیو در دسترس افراد قرار دارد.

شرکت نوآوران اثر به عنوان مرکز فروش باربیکیو در تهران و نمایندگی محصولات کاداک، این محصولات را با قیمتی مقرون به صرفه و مناسب به خریداران عرضه می نماید. ناگفته نماند که خرید باربیکیو و ساخت باربیکیو به صورت تخصصی و حرفه ای، یکی از خدمات کاربردی و کارآمد نوآوران اثر محسوب می گردد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *