تخت آفتاب

سطل زباله

میز تاشو

نیمکت ها

فلاورباکس ها

مبلمان ویلایی

مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز (Asar furniture) بعنوان یکی از تولیدکنندگان پیشرو در حوزه تجهیزات و اجرا روف گاردن ( بام سبز ) مدولار و محوطه سازی در ایران

مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز، با توجه به شرایط فضاهای خارجی از نظر تکنیک و ساخت کاملا متفاوت از مبلمان داخلی می باشد. این تفاوت هم در طراحی و هم در نوع مواد به کار رفته برای ساخت و تولید مبلمان به چشم می خورد. متریال های قابل استفاده در این مبلمان ، باید در برابر رطوبت، بارش باران، برف و نیز تابش آفتاب ، کاملا مقاوم بوده و از مقاومت ، دوام و ماندگاری بالایی برخوردار باشند.

انتخاب مبلمان مناسب

با توجه به اینکه فضاهای باز از جهات مختلف ، مانند ابعاد فضا ، ارتفاع فضا از سطح زمین ، شرایط اقلیمی منطقه و ... انواع متفاوتی دارند ، بنابراین مبلمان فضای باز نیز باید انواع مختلفی داشته باشد.

مثلا فضای بالکن یا تراس ، پاسیو، حیاط ، روف گاردن و ...

میزان فضایی که برای مبله کردن در اختیار قرار دارد، در انتخاب نوع مبلمان اهمیت زیادی دارد. مثلا فضاهایی مانند بالکن یا تراس ، به مبلمان کوچک تر و ظریف تر نیاز دارد که هم فضای موجود را در ظاهر شلوغ نکند و هم بتوان حداکثر استفاده را از فضا انجام داد. همچنین برای فضاهای بزرگ از قبیل حیاط و یا روف گاردن ، باید از مبلمان بزرگتر استفاده کرد تا متناسب با فضا باشد.
انتخاب جنس و متریال مصرفی در مبلمان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، با توجه به سلیقه افراد و با در نظر گرفتن متریال و بافت موجود در فضا می توان نوع متریال مبلمان را راحت تر انتخاب کرد تا فضا هارمونی بیشتری داشته باشد.

طراحی و تولید مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز در انواع ست ناهارخوری، میز و صندلی، نیمکت، فلاورباکس، سطل زباله، تخت آفتاب، میز و صندلی تاشو، لوستر و آویز و ... طراحی و تولید می شود.
تمامی مبلمان ها، توسط کارشناسان مربوطه طراحی شده و بر طبق استانداردهای موجود نقشه های اجرایی آن آماده و نمونه سازی می شود و در صورت عدم وجود هرگونه مشکلی تولید شده و به کارفرمایان عزیز ارائه می گردد.

در طراحی و اجرای کلیه مبلمان ها، هیچ گونه محدودیتی وجود نداشته و قابلیت طراحی و اجرا با توجه به سلیقه و نظر کارفرمایان وجود دارد.

ساخت مبلمان ها در دو مرحله انجام می گیرد، مرحله اول اجرای ساختار اصلی که همان فریم و اسکلت مبلمان می باشد و مرحله دوم اجرای پوشش بدنه مبلمان است. عمده ترین متریال مصرفی در ساختار اصلی، انواع پروفیل های فلزی، استیل ضد زنگ و آلومینیوم بوده و در پوشش بدنه ها اغلب از چوب ترمو و بتن اکسپوز استفاده می گردد.

از ویژگی های بارز این متریال ها ، ضد آب و ضد نور بودن و همچنین طول عمر بسیار بالای آنها می باشد و این امر باعث می شود که کلیه مبلمان ها در تمامی شرایط اقلیمی ، دوام و ماندگاری داشته باشد.

کلمات کلیدی سئو سایت : مبلمان فضای باز,مبلمان فضای باز روف گاردن,روف گاردن,مبلمان فضای باز آلاچیق,مبلمان فضای باز دست دوم,خرید مبلمان فضای باز,قیمت مبلمان فضای باز,تولید کنندگان مبلمان فضای باز,مبلمان فضای باز ایرانی,مبلمان فضای باز نظری,خرید اینترنتی مبلمان فضای باز